RSS
Dzisiaj jest: Środa, 05 Sierpnia 2015
Poczta                  polski english
Statystyki dnia KWP:
 
Interwencje:755
Zatrzymani sprawcy:26
Zatrzymani poszukiwani:5
Wypadki drogowe:8
Więcej...
 
 
 STRONA GŁÓWNA KPP W RADZIEJOWIE KIEROWNICTWO KONTAKT STRUKTURA KPP OFICER PRASOWY DZIELNICOWI RUCH DROGOWY EMERYCI POLICYJNI INFORMATOR OSOBY POSZUKIWANE, ZAGINIONE ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
 


strzałka Sprawca „stalkingu” trafił za kraty

26-latek z powiatu lipnowskiego uporczywie nękał matkę  byłej dziewczyny . Dodatkowo w ostatnich dniach zaczął grozić dziewczynie pozbawieniem życia. Trafił do policyjnego aresztu.  Wczoraj(04.06) usłyszał trzy zarzuty, za które grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania doszło wczoraj(04.06) kilka minut przed 9 w jednym ze sklepów na terenie Radziejowa. Jak ustalili policjanci do swej byłej dziewczyny przyszedł 26-letni mieszkaniec powiatu lipnowskiego. Zaczął się awanturować oraz groził jej pozbawieniem życia. Był pijany(0,9 promila), trafił więc do policyjnego aresztu. Dalsze ustalenia poczynione przez kryminalnych pokazały, że to nie pierwszy taki wybryk tego mężczyzny. Już wcześniej przesyłał do niej sms-y  z groźbami. Dodatkowo od kwietnia tego roku zatrzymany uporczywie nękał matkę swej dziewczyny, przesyłając jej sms-y zawierające groźby i wulgaryzmy.

Po wytrzeźwieniu usłyszał trzy zarzuty, w tym jeden za przestępstwo określone w art. 190a § 1 kodeksu karnego, tzw. stalking, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności. 
Publikacja: st. asp. Marcin Krasucki
KPP Radziejów
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji
POWRÓT  Drukuj    Wyraź opinię
Znajdź w serwisie
szukaj
KONTAKT
 
  
  
Ten serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią Policji i zawiera tylko informacje jawne.
Copyright: c 2007 - 2015 KWP Bydgoszcz
Odpowiedzialność za treść na tej stronie ponosi: KPP Radziejów