„Trzeźwy kierujący” w pow. radziejowskim - Wiadomości - KPP w Radziejowie

Wiadomości

„Trzeźwy kierujący” w pow. radziejowskim

Blisko 400 skontrolowanych kierowców. To efekty działań wymierzonych przeciwko pijanym użytkownikom dróg. Godny podkreślenia jest fakt, że wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Radziejowscy policjanci ogniwa ruchu drogowego wspólnie z mundurowymi z posterunku w Piotrkowie Kuj. prowadzili  wczoraj(13.02.2017r.) działania pod kryptonimem "Trzeźwy kierujący”.  

Policjanci wyposażeni w przenośne urządzenia do badania stanu trzeźwości od 05:00 do 09:00 kontrolowali stan trzeźwości kierowców. W wybranych miejscach na terenie gminy Bytoń i Piotrków Kujawski, sprawdzali użytkowników dróg. Główny nacisk kładli na stan trzeźwości kierowców. Kontrolowali także stan techniczny pojazdów oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

W trakcie działań skontrolowano 355 kierujących, wszystkich sprawdzono pod kątem trzeźwości. Zatrzymano 1 dowód  rejestracyjny.

„Trzeźwy kierujący” to cykliczne działania policjantów mające na celu eliminowanie z dróg nietrzeźwych kierujących oraz poprawę bezpieczeństwa na drogach powiatu

Autor: asp.szt. Marcin Krasucki
Publikacja: asp.szt. Marcin Krasucki