Związkowy Piknik Rodzinny w Osięcinach - Wiadomości - KPP w Radziejowie

Wiadomości

Związkowy Piknik Rodzinny w Osięcinach

W miniony weekend Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów zorganizował Piknik Rodzinny połączony z Dniem Dziecka. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 17.00 i trwała do nocy.

Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KPP Radziejów zorganizował imprezę dla rodzin policjantów. Impreza odbyła się na malowniczej działce rekreacyjnej w Osięcinach.

Organizatorzy pikniku przygotowali dla dzieci i młodzieży wiele konkursów i atrakcji. Specjalnie zaproszeni animatorzy wymyślili dla szereg zabaw. Była zabawa z bańkami mydlanymi, wyścigi, tańce, przeciąganie liny. Bardzo duże wrażenie na uczestnikach  imprezy zrobił pokaz wyszkolenia psów, zorganizowany przez przewodników z „Krainy Szakali”.

W konkursach można było zdobyć różne nagrody i upominki. Impreza udała się znakomicie, a przy dźwiękach muzyki, kiełbaskach z grilla czas szybko płynął.

Tak świetną  zabawę zorganizował Piotr Lewandowski- Przewodniczący ZT NSZZ Policjantów KPP Radziejów. Szczególne podziękowania kierujemy dla Pani Jolanty Sas-Wisłockiej przedstawicielki firmy Danone za okazaną pomoc.

Do zobaczenia za rok!

Autor: asp.szt. Marcin Krasucki
Publikacja: asp.szt. Marcin Krasucki