Wiadomości

Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy wyróżnił policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie za uratowanie życia

Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy wyróżnił sierż sztab. Macieja Stawickiego i st post Łukasza Paczkowskiego, z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie za uratowanie życia desperata.

 

Dzisiaj (31.08) Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Mirosław Elszkowski, w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji, pogratulował sierż sztab Maciejowi Stawickiemu, oraz st post. Łukaszowi Paczkowskiemu, policjantom z Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie za pełen profesjonalizm w działaniu. Dziękując za godną naśladowania postawę życzył jednocześnie dalszych sukcesów i osiągnięć w służbie.Przypomnijmy, że policjanci skierowani na interwencje w miniony piątek, bez chwili namysłu, po zauważeniu przez okno, że mężczyzna wisi na linie wybili szybę w oknie a następnie dostali się do środka gdzie odwiązali niedoszłego samobójcę. Był on nieprzytomny, w związku z tym policjanci podjęli reanimacje, i kontynuowali ją do czasu przyjazdu załogi pogotowia.

Autor: asp.szt. Michał Braszkiewicz
Publikacja: asp.szt. Michał Braszkiewicz