Wywiadówka z policjantami w Kościelnej Wsi - Wiadomości - KPP w Radziejowie

Wiadomości

Wywiadówka z policjantami w Kościelnej Wsi

Dzielnicowi z Osięcin spotkali się z rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej w Kościelnej Wsi. Poruszono temat bezpiecznego wypoczynku w czasie ferii. Była też okazja do przekazania informacji o nowych aplikacjach stosowanych w Policji.

Wczoraj(6.02.2018r.) po południu dzielnicowi  asp. Rafał Przybysz oraz sierż.szt. Marcin Konwent  spotkali się na wywiadówce z rodzicami uczniów szkoły w Kościelnej Wsi.

Mundurowi zwrócili uwagę na zagrożenia, z jakimi mogą się spotkać młodzi ludzie w związku ze zbliżającymi się feriami. Poruszyli temat bezpieczeństwa na zamarzniętych akwenach wodnych. Opowiedzieli o rodzajach środków  odurzających, dopalaczach i innych używkach.  Rozmawiano także o przygodnych znajomościach zawieranych w internecie.

Dzielnicowi zaapelowali do rodziców, aby zwracali uwagę na to w jakim towarzystwie przebywają ich pociechy. Nie obyło się także bez przestróg dotyczących bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Na zakończenie policjanci opowiedzieli o aplikacji „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa”,  „Moja Komenda” oraz programie „Dzielnicowy bliżej nas”.

Autor: asp.szt. Marcin Krasucki
Publikacja: asp.szt. Marcin Krasucki