Wiadomości

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa a także poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym- tematami spotkania policjantów z mieszkańcami powiatu radziejowskiego

Policjanci z radziejowskiej komendy na czele z Komendantem Powiatowym Policji w Radziejowie nadkom Karolem Konopackim, spotkali się z mieszkańcami powiatu radziejowskiego. Tematami przewodnimi spotkania była „poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie powiatu” a także korzystanie z aplikacji Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa.

W poniedziałek (19.02) nadkom Karol Konopacki-Komendant Powiatowy Policji w Radziejowie wraz z funkcjonariuszami ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie , spotkali się z mieszkańcami powiatu radziejowskiego. Spotkanie poświęcone było poprawie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Policjanci przypomnieli zebranym podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas korzystania z dróg a także przepisy dotyczące pieszych oraz rowerzystów. W drugiej części spotkania omówiono aplikację Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Policjanci przedstawili narzędzie informatyczne, do czego ono służy , a także jak z niego prawidłowo korzystać.

Autor: asp.szt. Michał Braszkiewicz
Publikacja: asp.szt. Michał Braszkiewicz