Eliminacje gminne Turnieju BRD w Topólce - Wiadomości - KPP w Radziejowie

Wiadomości

Eliminacje gminne Turnieju BRD w Topólce

Data publikacji 06.04.2018

W Urzędzie Gminy w Topólce odbyły się eliminacje gminne w ramach 41 Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Do rywalizacji przystąpili uczniowie w kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych.

W konkursowych zmaganiach wzięli udział uczniowie ze Szkół Podstawowych w Topólce i Paniewie oraz gimnazjaliści z Topólki. Eliminacje obejmowały test z wiedzy o przepisach ruchu drogowego. Zawodnicy mieli do rozwiązania test składający się z 35 pytań.

Nad całością czuwało jury w składzie Maria Olszewska- przedstawicielka UG w Topólce, Elżbieta Balcerczyk- SP Paniewo,  Agnieszka Mańkowska- SP Topólka,  asp.szt Artur Kmiecikowski- kierownik PP Topólka oraz asp.szt. Robert Rzepecki i st.sierż. Artur Jesiołowski z ogniwa ruchu drogowego w Radziejowie.

Po sprawdzeniu testów, okazało się, że I miejsce zajęła drużyna z Topólki i wyprzedziła tylko o 2 pkt. ekipę z Paniewa. Natomiast w kategorii gimnazjalnej pierwsze miejsce uzyskali gimnazjaliści z Topólki.

Klasyfikacja indywidualna w kategorii szkół podstawowych wyglądała następująco:

I. Agata Rakowska (SP Topólka);

II. Natalia Rybacka( SP Paniewo)

III. Natalia Waszak (SP Paniewo)

Wśród gimnazjalistów kolejne miejsca na podium uzyskali:

  1. Konrad Pogodziński(Gimnazjum Topólka);
  2. Patryk Małkowski(Gimnazjum Topólka);
  3. Błażej Smól(Gimnazjum Topólka)

Wszyscy uczestnicy eliminacji otrzymali dyplomy, oraz odblaskowe gadżety. Zwycięscy dodatkowo nagrody rzeczowe. Zwycięskie drużyny będą reprezentowały gminę Topólka w Turnieju Powiatowym, który odbędzie się 21 kwietnia 2018r. w Miejskim Zespole Szkół w Radziejowie .

Autor: asp.szt. Marcin Krasucki
Publikacja: asp.szt. Marcin Krasucki
Ładowanie odtwarzacza...