Wiadomości

Mistrzostwo radziejowskich policjantów w siatkówce w garnizonie kujawsko-pomorskim

Data publikacji 09.04.2018

13 policyjnych drużyn, walczyło w X Turnieju w Piłce Siatkowej Policjantów w Rypinie. Po zaciętych meczach radziejowscy mundurowi zajęli pierwsze miejsce i odebrali Puchar Przewodniczącego ZW NSZZP woj. kujawsko-pomorskiego.

W  Rypińskim Centrum Sportu odbył się X Wielkanocny Turniej  w Piłce Siatkowej o Puchar Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. kujawsko-pomorskiego. Rywalizowały drużyny z kujawsko-pomorskiego garnizonu.

Po zaciętych pojedynkach w finale spotkały się drużyny KPP Radziejów i KMP Toruń. Po cięzkim  meczu radziejowscy policjanci pokonali ekipę z Torunia 2:0 i ostatecznie zwyciężyli w Turnieju.