Wiadomości

Turniej siatkówki plażowej policjantów garnizonu kujawsko-pomorskiego

Data publikacji 29.08.2018

15 drużyn walczyło w V Turnieju Piłki Plażowej Policjantów o Puchar Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Patronat honorowy nad imprezą objął Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy insp. Paweł Spychała.

Turniej rozegrano na terenie ośrodka wypoczynkowego w Połajewie gm. Piotrków Kujawski. Do rywalizacji stanęło 15 dwuosobowych drużyn z komend w Aleksandrowie Kujawskim, Bydgoszczy, Grudziądzu, Inowrocławiu, Radziejowie i Włocławku. Zawody rozegrano systemem brazylijskim. Sportowa rywalizacja toczyła się w duchu fair play a zawodnicy grali z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem.

W finałowym meczu spotkały się drużyny z  Bydgoszczy i Radziejowa. Po zaciętej walce wygrali  policjanci z KMP Bydgoszcz. Tym samym nastąpiła zamiana miejsc, gdyż w ubr. zajęli drugie miejsce, a drużyna z Radziejowa była pierwsza.

Ostateczna klasyfikacja wyglądała następująco:

I miejsce- Robert Walczak i  Kamil Więciorkowski (KMP  Bydgoszcz);

II miejsce – Dawid Zabawicki i Dawid Kontowicz  (KPP Radziejów);

III miejsce-  Bartłomiej Duszyński i Jakub Pawłowski(KMP Toruń);

IV miejsce – Sławomir Trepkowski i Przemysław Chrapkowski(KMP Bydgoszcz).

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Kamil Więciorkowski z bydgoskiej komendy. Wręczono także statuetkę FAIR PLAY, którą otrzymali  Piotr Korpalski i Marcin Lewandowski z komendy we Włocławku. Uhonorowano też jedyną żeńską parę z Aleksandrowa Kujawskiego- Alicję Szudzik i Weronikę Jankowską. Wszyscy zawodnicy biorący udział w turnieju otrzymali pamiątkowe medale.

Puchary, medale oraz nagrody rzeczowe wręczyli Piotr Kujawa Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. kujawsko-pomorskiego; podinsp. Karol Konopacki Komendant Powiatowy Policji w Radziejowie; asp.sz. Piotr Lewandowski Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Radziejowie.

Gratulujemy Zwycięzcom !!!

Autor: asp.szt. Marcin Krasucki
Publikacja: asp.szt. Marcin Krasucki