Wiadomości

Policjanci z Topólki w brązowej drużynie Mistrzostw Polski Policjantów w Piłce Siatkowej

Data publikacji 25.09.2018

Zakończyły się Mistrzostwa Polski Policji w Piłce Siatkowej w Zawierciu. Drużyna z KWP w Bydgoszczy zajęła III miejsce. W drużynie tej byli reprezentanci radziejowskiego garnizonu sierż. szt. Dawid Zbawicki i sierż.szt. Radosław Urbaniak.

Zakończyły się dwudniowe Mistrzostwa Polski Policji w Piłce Siatkowej Zawiercie 2018. W Turnieju walczyło 11 drużyn z: Centralnego Biura Śledczego Policji oraz komend wojewódzkich z Bydgoszczy, Gdańska, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Opola, Poznania, Rzeszowa i Katowic. Po zaciętej, ale sportowej rywalizacji końcowa klasyfikacja wyglądała następująco:


I miejsce - Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach

II miejsce Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu

III miejsce  - Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy.
 

W kujawsko- pomorskiej ekipie grało dwóch reprezentantów radziejowskiego garnizonu: sierż. szt. Dawid Zbawicki i sierż.szt. Radosłwa Urbaniak. Na co dzień służą w posterunku policji w Topólce.

Uroczystość wręczenia pucharów i medali uświetniła Orkiestra Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Nagrody zwycięzcom oraz wyróżnionym zawodnikom wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. Krzysztof Justyński, Zastępca Prezydenta Miasta Zawiercie Teresa Mucha - Popiel, Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Zawierciu mł. insp. Arkadiusz Miśta, Prezes Śląskiego Związku Piłki Siatkowej Marcin Wejner oraz zawodnik KS Aluron Virtu Warta Zawiercie Grzegorz Bociek.

Zawody zostały objęte honorowym patronatem przez Komendanta Głównego Policji.

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

 

zdjęcia: Śląska Policja

Autor: asp.szt. Marcin Krasucki
Publikacja: asp.szt. Marcin Krasucki