Zawody wędkarskie w Samszycach - Wiadomości - KPP w Radziejowie

Wiadomości

Zawody wędkarskie w Samszycach

Data publikacji 26.09.2018

W weekend na jeziorku w Samszycach odbyły się zawody wędkarskie. W zmaganiach wzięły udział drużyny reprezentujące policyjnych związkowców z Radziejowa oraz policyjnych emerytów.

Choć pogoda nie dopisała, w miniony weekend na starcie imprezy zameldowało się 40 zawodników. Organizatorami  zawodów  byli NSZZ Policjantów KPP Radziejów oraz Stowarzyszeni Emerytów i Rencistów Policyjnych o/ Radziejów. Po zaciętej rywalizacji, w klasyfikacji drużynowej minimalnie zwyciężyli emeryci.

Puchar za I miejsce otrzymał zespół emerytów, którym pogratulował prezes SEIRP Pan Andrzej Drzewiecki.

Puchar za II miejsce dla zespołu  policyjnych związkowców, wręczył  Komendant Powiatowy  Policji w Radziejowie  podinsp. Karol Konopacki.

Puchar za  największa złowioną rybę oraz najlepszy wynik otrzymał Lesław Płaczkowski. Statuetkę wręczył przewodniczący NSZZ Policjantów KPP w Radziejowie Piotr Lewandowski.

W tym samym miejscu i czasie odbyły się zawody z okazji zakończenia sezonu Regionalnego Stowarzyszenia Wędkarskiego w Osięcinach.Policjanci i emeryci serdecznie dziękują Zarządowi RSW w Osięcinach za okazaną pomoc  w przygotowaniu łowiska i organizacji zawodów, które dzięki ich pomocy wypadły kapitalnie.

Autor: asp.szt. Marcin Krasucki
Publikacja: asp.szt. Marcin Krasucki